הגיע הזמן שתתקדמו לדוחות Ai הדור החדש


ברוכים הבאים ל- DataCheck - חוד החנית בעולם דוחות המידע העסקי, נתוני האשראי, בדיקות הרקע והנאותות והמקור המקיף למידע על נכסים.

כסטארט-אפ חדשני, אנו משתמשים בכל כלי בארסנל שלנו כדי לאפשר לכם להבין טוב יותר עם מי אתם עושים עסק ולהשיג את המידע שיחשוף את התמונה המלאה.

הבוטים שלנו לצד הסורקים, מאגרי המידע המגוונים וטכנולוגיית Ai פורצת דרך, יבטיחו שתמיד תישארו צעד אחד לפני המתחרים שלכם, ותעשו את כל זה תוך שמירה על אנונימיות.

הדוחות שלנו

שאלתם את עצמכם פעם מה באמת קורה בסביבה העסקית?

יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי לשרוד בסביבה העסקית בישראל, המאגרים שלנו מתעדכנים על בסיס יומי

6,942

פושטי רגל בחודש שעבר

1,781

חברות בפירוק בחודש שעבר

4,117

חשבונות מוגבלים בחודש שעבר

+ 8,000

תיקים בהוצל"פ בחודש שעבר

הדוחות הנבחרים

* הזמנה אונליין ללא צורך במנוי     * ניתן להזמין באנונימיות     * הדוחות מעודכנים לרגע ההזמנה

הדוחות של חברתנו הם הדוחות המקיפים ביותר שניתן לקבל - בין אם אתם זקוקים לדוח מידע עסקי על תאגיד, דוח בדיקת רקע על אזרח, או דוח על נכס - כדאי שתתקדמו לדוחות המבוססים הן על כל מקורות המידע שקיימים והן על טכנולוגיה מבוססת AI שמאפשרת לנו לספק לכם את הדוחות עם הכי הרבה תובנות ומידעים.

אם ראיתי רחוק יותר מאחרים, זה מכיוון שעמדתי על כתפי ענקים

אייזק ניוטוןמודיעין עסקי

סוגי הדוחות על יחידים וחברות


דוח בדיקת רקע - זהו דוח שניתן להוציא על כל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי, מידע על נכסים, על משכונים, על משכנתאות, על אחזקות ובעלויות בחברות, על תפקידים, שלל מסקנות מעניינות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על אדם. ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח קרדיטצ'ק - זהו דוח שניתן להוציא על עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ועל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח מידע עסקי - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו של החברה.

דוח דיו-דילג'נס - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים והדירקטורים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי, מידע מרשתות חברתיות, מידע מאתרי דרושים, מידע על נכסים, מידע על משכונים ושעבודים, מידע על אחזקות ובעלויות נוספות בחברות, מידעים רלוונטיים נוספים, מסמכי החברה, מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על חברה ובעלי המניות בה. ללא ידיעת הנבדקים. חסרונות: הדוח עלול להתעכב עד מספר ימים, כתלות של השגת המידעים.

דגלים אדומים - זהו שירות אשר עוקב אחרי שינויים בדוחות שהוזמנו, ומעדכן אתכם על כל שינוי או הרעה במצבו של הנבדק, בין אם מדובר בחברה ובין אם בעוסק או אדם. יתרונות: ניתן לבחור את רמת החשיבות של בדיקה חוזרת עד למצב של בדיקה יומית חוזרת, אין הגבלה למספר הנבדקים.

צור קשר     דוגמאות לדוחות שלנו

לעולם אל תפחד ללכת אחרי הזרם ולעולם אל תפחד לקחת את הזרם אחריך

וינסטון צ'רצ'יל


מהפכה בבדיקה: דוח בלק"ר


אנו גאים להוביל את המפכה בבדיקה ולהציג את דוח בלק"ר (דוח בדיקה לפני קניית רכב)

דוח בטכנולוגיית AI המבוסס על ניתוח נתונים ממקורות רשמיים, יציג עבורך דוח מקיף המחליף את הבדיקות המסורתיות החל במכון הבדיקה, במשרד הרישוי ובמוסך, וכלה בבדיקת השעבוד, העיקולים, היסטוריית התאונות, ירדת ערך, בעלויות ועוד.


דוח בלק"ר


דוח בלק"ר

אל תהיה הראשון שעליו ינוסה החדש וגם לא האחרון שאת הישן ישליך לצד

אלכסנדר פופ

השירותים שאנו מציעים

הדוחות שלנו תמיד עדכניים, תמיד מלמדים, לעיתים מפתעים ולעיתים מצילים

דוחות מודיעין עסקי על חברות וארגונים

ניתן להזמין דוחות מידע על חברות ובעלי המניות שלהן במגוון חבילות ולפי הצרכים שלכם, החל מדוח חד פעמי ועד למנוי על שירות דגלים אדומים שינטר 24/7 את הלקוחות שלכם ויעדכן אתכם על כל שינוי לרעה במצבם הפיננסי. ניתן להזמין את השירותים הבאים באנונימיות מוחלטת:

דוח מידע משפטי
נסח חברה פלוס
דוח מידע עסקי
דוח מידע עסקי מלא
דוח Due-Diligence


דוחות בדיקת רקע ומצב פיננסי על אזרחים ועוסקים

ניתן להזמין דוחות על אזרחים או על עסקים הנחשבים לעוסקים מורשים או פטורים. את הדוחות שלנו ניתן להזמין על כל אדם או עסק באנונימיות למעט דוח נתוני אשראי של בנק ישראל בו הנבדק חייב לאשר בעצמו את הבדיקה. הדוחות מציגים מידע על איתנות פיננסית וניתן להרחיב לבדיקה מקיפה. ניתן להזמין את השירותים הבאים:

דוח מידע משפטי
דוח קרדיטצ'ק
דוח בדיקת רקע
דוח בדיקת נאותות
שירות דגלים אדומים