הגיע הזמן להתקדם לדוחות Ai המקיפים ביותר בישראל! קבלו דוחות בדיקת רקע מבוססי Ai על עסקים, אזרחים ונכסים

דאטהצ'ק

אם יש ספק, יש DataCheck


חברת DataCheck פועלת בישראל ובעולם כמקור למידע עסקי, פרטי ונדל"ני. דוחות בדיקת הרקע והאיתנות הפיננסית שלנו מבוססים על מקורות מידע ממשלתיים ופרטיים, כמו גם טכנולוגית Ai (בינה מלאכותית) המתבססת על הסקה סטטיסטית וחיזוי. בנוסף לכך, כל דוח עובר עיניים של אנליסט שלנו כדי לדייק ולהרחיב את התוצאות, ולכן הדוחות שלנו נחשבים לדוחות המקיפים ביותר בישראל וניתן להזמינם באנונימיות וללא ידיעת הנבדק!

DataCheck פועלת כספק שירות ומנגישה שירותים ממשלתיים. בין מגוון הדוחות והשירותים שלנו תוכלו למצוא מגוון מסמכים רשמיים ממשרדי הממשלה השונים. המידע שנשלח אליכם תמיד עדכני ומהימן.
📡 מודיעין עסקי ותחרותי

 • מודיעין עסקי נועד לאיתור, איסוף וניתוח של מידע בסביבה העסקית כבסיס לקבלת החלטות עסקיות. המודיעין התחרותי הינו נדבך במודיעין העסקי עם דגש על מתחרים קיימים או פוטנציאלים, על האסטרטגיה שלהם, על בעלי העניין ועל המוצרים, השירותים ותהליכי העבודה והתרחישים האפשריים.

  כחלק מהשירותים אותם אנו מספקים בעולם המידע העסקי אנו מסייעים לחברות, לגופי תקשורת ולארגונים שונים באיתור ואיסוף מידעים הרלוונטיים עבורם. בין אם המידע מצוי בישראל ובין אם מצוי במדינות אחרות בעולם, אנו נדע לאתרו ולספק אותו עבורכם.

  אם אתם זקוקים למידע איכותי או כמותי כלשהו על מתחרה יחיד או תאגיד, אם ברצונכם לאתר בעלי מניות, תאגידים או נכסים השייכים לאדם או גוף כלשהו, אנחנו נוכל לסייע. צרו איתנו קשר, פרטו בקצרה את השירות הדרוש לכם, ואנו נחזור אליכם בעניין זה.

  צור קשר

:מן התקשורת

🎯 איתור נכסים וחקירות

 • נדל"ן

  ברצונכם לאתר נכסי נדל"ן של אזרח ישראלי? ברצונכם לבדוק נכסים של אזרח זר? אנחנו יודעים לחפש עקבות ולאתר נכסים - הזמינו דוח איתור נכסים מורחב או צרו איתנו קשר

  ניתן לאתר גם הלוואות שניתנו, משכנתאות, כלי רכב ועוד.

 • עסקים

  איתור תאגידים של אזרח ישראלי או אזרח זר - אנו נדע לאתר את החברות והתאגידים המוחזקים ע"י אזרחים. ניתן גם לאתר חברות השוכנות במקלטי מס.

  צרו קשר לבקשות מיוחדות

 • בדקו עם מי יש לכם עסק

  אתם רגע לפני עסקה עם אדם, חברה או גוף כלשהו? אתם רוכשים נכס או עסק? אתם רוצים לבדוק אודות אדם אחר כי משהו לא מריח לכם טוב? אנחנו כאן לסייע - מגוון דוחות יאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, ואנחנו פה לבקשות מיוחדות.

  בידקו עם מי יש לכם עסק, הארץSocial: