מהפכה: מודיעין עסקי בקליק! Ai


DataCheck גאה להוביל את מהפכת המודיעין העסקי, ולספק דוחות מידע מקיפים על חברות, עסקים, אנשים ונכסים. וכל זאת במחירים שאנחנו בטוחים שיתאימו גם לכיס שלכם.

המידע שעד היום היה נגיש רק לתאגידי ענק היום נגיש גם עבורכם. בזכות הטכנולוגיה שלנו, מאגרי המידע שלנו ושימוש ב-Ai, אנו יודעים לחשוף כל מידע שיאפשר לכם לראות את התמונה המלאה.

כיוון שאנו לא לשכת אשראי, הנבדקים לא ידעו על עצם הבדיקה, וכמובן שתקבלו מידע הרבה יותר מקיף מסתם דוח נתוני אשראי. יצרנו עבורכם מגוון דוחות "מוצרי מדף" שניתן להזמין ולקבל תוך זמן קצר, אך אנו פה עבורכם לכל דרישה מיוחדת.

דוגמאות לדוחות שלנו

אם ראיתי רחוק יותר מאחרים, זה מכיוון שעמדתי על כתפי ענקים

אייזק ניוטוןמודיעין עסקי

סוגי הדוחות על יחידים וחברות


דוח חקירה כלכלית - דוח חקירה מקיף על נכסי הנבדק, לרבות נדל"ן, רכב, בנקים, ירושות וחסכונות. כמו כן מידע על האיתנות הפיננסית שלו ועל הרקע שלו, של בן/בת הזוג וילדיו

דוח דיו-דילג'נס - זהו דוח מקיף שניתן להוציא על תאגידים ועל פרטיים נתוני הדוח כוללים את כל המידע מהדוחות האחרים ובנוסף מידע והצלבות על סביבת הנבדקים, מידע על נכסים, מידע על אחזקות ובעלויות ועוד הרבה מידע רלוונטי. כמו כן מסקנות ומדד סיכון התקשרות

דוח בדיקת רקע - זהו דוח שניתן להוציא על כל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי, מידע על נכסים, על משכונים, על משכנתאות, על אחזקות ובעלויות בחברות, על תפקידים, שלל מסקנות מעניינות ומדד סיכון התקשרות.

דוח קרדיטצ'ק - זהו דוח שניתן להוציא על עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ועל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות.

דוח מידע עסקי - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות.

דוח איתור נכסים - זהו דוח בוא אנו מאתרים בכיסוי, ללא ידיעת הנבדק, את כלל הנכסים הרשומים על שמו או משויכים לו.

דגלים אדומים - זהו שירות אשר עוקב אחרי שינויים בדוחות שהוזמנו, ומעדכן אתכם על כל שינוי או הרעה במצבו של הנבדק, בין אם מדובר בחברה ובין אם בעוסק או אדם.

צור קשר     דוגמאות לדוחות שלנו

אל תהיה הראשון שעליו ינוסה החדש וגם לא האחרון שאת הישן ישליך לצד

אלכסנדר פופ


מהפכה בבדיקה: דוח בלק"ר


אנו גאים להוביל את המפכה בבדיקה ולהציג את דוח בלק"ר (דוח בדיקה לפני קניית רכב)

דוח בטכנולוגיית AI המבוסס על ניתוח נתונים ממקורות רשמיים, יציג עבורך דוח מקיף המחליף את הבדיקות המסורתיות החל במכון הבדיקה, במשרד הרישוי ובמוסך, וכלה בבדיקת השעבוד, העיקולים, היסטוריית התאונות, ירדת ערך, בעלויות ועוד.


דוח בלק"ר


דוח בלק"ר

שאלתם את עצמכם פעם מה באמת קורה בסביבה העסקית?

יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי לשרוד בסביבה העסקית בישראל, המאגרים שלנו מתעדכנים על בסיס יומי

6,942

פושטי רגל בחודש שעבר

1,781

חברות בפירוק בחודש שעבר

4,117

חשבונות מוגבלים בחודש שעבר

+ 8,000

תיקים בהוצל"פ בחודש שעבר

אנא מלאו את הפרטים בטופס להערות, הארות, שת"פים וכל נושא אחר