15% הנחה ללקוחות חדשים עבור דוחות חד פעמיים ו/או מנוי קבוע מודיעין עסקי להמונים

דאטהצ'ק

מודיעין עסקי להמונים


הגישה שלנו היא שמודיעין עסקי הוא כבר לא נחלתם של ארגונים גדולים, ההיפך הוא הנכון, עסקים קטנים או בינונים רגישים יותר לזעזועים הנובעים מתגובת שרשרת שבד"כ קשורה ללקוח שהסתבך, ולכן החשיבות למידע ומודיעין עסקי עבורם הם בגדר חובה.

מה אנחנו מצעים לכם? - במילה אחת: ביטחון לעסק. בתיאור קצר: אנחנו מאפשרים לכם להוציא דוח על כל לקוח שלכם או על כל גורם איתו אתם מבצעים עסקה, בין אם מדובר בתאגיד גדול, בעסק קטן או אדם פרטי ולגלות את סיכון ההתקשרות מול אותו גורם. הדוח כולל מידע על איתנות פיננסית, על מוסר תשלומים ועד מידע משפטי ופלילי על אותו גורם.

לקוחות חדשים? צרו קשר לקבלת הטבה 15% והצעת מחיר
שאלתם את עצמכם פעם מה באמת קורה בסביבה העסקית?

יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי לשרוד בסביבה העסקית בישראל, המאגרים שלנו מתעדכנים על בסיס יומי

6,942

פושטי רגל בחודש שעבר

1,781

חברות בפירוק בחודש שעבר

4,117

חשבונות מוגבלים בחודש שעבר

+ 8,000

תיקים בהוצל"פ בחודש שעברהשארו מעודכנים כל הזמן

אם יש לכם לקוחות או שותפים עסקיים קבועים, שירות זה מיועד עבורכם

שירות איתותים ודגלים אדומים


אל תרשו לעצמכם ליפול יחד עם לקוח שנפל... לאחר שהוצאתם דוח מידע ראשוני על לקוחות או שותפים עסקיים שלכם, שירות האיתותים והדגלים האדומים שלנו מיועד כדי לשמור עליכם מפני הסתבכויות שלהם בעתיד.

קיבעו בדיקה חוזרת לפי הצורך על לקוחות או שותפים עסקיים שאיתם אתם עושים עסקים בדרך קבע, בין אם בדיקה רבעונית ובין אם מעקב צמוד צמוד.

בכל שינוי של הנבדק תקבלו הודעה ותוכלו להיכנס לדוח ולבדוק את המצב החדש ולבצע הערכה מחודשת לגביו. בין אם מדובר בחדלות פירעון, בהליכי פירוק של החברה או פש"ר של הבעלים, בחשבונות שהוגבלו בבנקים או בהוצל"פ ובין אם מדובר במידע משפטי או מידע שהתפרסם בתקשורת - חשוב שתהיו מעודכנים!

  דוגמאות לדוחות שלנו      בדוק חברה


אם ראיתי רחוק יותר מאחרים, זה מכיוון שעמדתי על כתפי ענקים

אייזק ניוטון

השפעת וירוס הקורנה על הענפים במשק


ההשפעות הכלכליות בעקבות וירוס הקורנה על המשק הישראלי כמו גם על העולם כולו יחלחלו לכלל הענפים במשק. חברתנו אספה וניתחה נתונים הן מהעולם והן מהמשק בישראל ועדכנה את רמת הסיכון המשקפת את הסיכון הכללי של הענפים במשק הישראלי.


לחצו על הכפתור מטה על מנת לראות רשימה חלקית של הענפים במשק הישראלי אשר מושפעים מוירוס הקורונה ועל רמת הסיכון של כל ענף.

רמת הסיכון של ענפים במשק בעקבות וירוס הקורונה

השפעת וירוס הקורנה על הכלכלה והמשק


לעולם אל תפחד ללכת אחרי הזרם ולעולם אל תפחד לקחת את הזרם אחריך

וינסטון צ'רצ'ילמודיעין עסקי

סוגי הדוחות על יחידים וחברות


דוח בדיקת רקע - זהו דוח שניתן להוציא על כל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי, מידע על נכסים, על משכונים, על משכנתאות, על אחזקות ובעלויות בחברות, על תפקידים, שלל מסקנות מעניינות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על אדם. ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח קרדיטצ'ק - זהו דוח שניתן להוציא על עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ועל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח מידע עסקי - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו של החברה.

דוח דיו-דילג'נס - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים והדירקטורים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי, מידע מרשתות חברתיות, מידע מאתרי דרושים, מידע על נכסים, מידע על משכונים ושעבודים, מידע על אחזקות ובעלויות נוספות בחברות, מידעים רלוונטיים נוספים, מסמכי החברה, מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על חברה ובעלי המניות בה. ללא ידיעת הנבדקים. חסרונות: הדוח עלול להתעכב עד מספר ימים, כתלות של השגת המידעים.

דגלים אדומים - זהו שירות אשר עוקב אחרי שינויים בדוחות שהוזמנו, ומעדכן אתכם על כל שינוי או הרעה במצבו של הנבדק, בין אם מדובר בחברה ובין אם בעוסק או אדם. יתרונות: ניתן לבחור את רמת החשיבות של בדיקה חוזרת עד למצב של בדיקה יומית חוזרת, אין הגבלה למספר הנבדקים.

צורו קשר לפרטים נוספים     דוגמאות לדוחות שלנו

אל תהיה הראשון שעליו ינוסה החדש וגם לא האחרון שאת הישן ישליך לצד

אלכסנדר פופ