דאטהצ'ק

מודיעין עסקי להמונים


הגישה שלנו היא שמודיעין עסקי הוא כבר לא נחלתם של ארגונים גדולים, ההיפך הוא הנכון, עסקים קטנים או בינונים רגישים יותר לזעזועים הנובעים מתגובת שרשרת שבד"כ קשורה ללקוח שהסתבך, ולכן החשיבות למידע ומודיעין עסקי עבורם הם בגדר חובה.

זו הסיבה שהנגשנו את השירותים שלנו לכל עסק, בכל גודל ובכל תחום. אנו ממליצים לחברות ועסקים להתאים עבורם חבילה המתאימה לצרכים שלהם, אבל מאפשרים לכולם להשתמש בשירותנו גם ללא חבילה ובעסקאות חד פעמיות. בין אם אתם יזמים, עסקים קטנים, חברות בינוניות או גדולות, אתם מוזמנים להתקדם ולהשתמש בדוחות של הדור החדש המספקים יותר מידע מיותר מקומות, עם מסקנות שמתאימות יותר עבורכם, ועם תובנות בסקאלה רחבה יותר.


נעים להכיר, אנחנו חברת DataCheck, תחשבו עלינו כיחידה מובחרת של סטארטאפיסטים שנשלחה לפעול באזור סבוך חדש שנקרא הסביבה העסקית החדשה. אנחנו מאמינים שאנחנו מבינים ומכירים טוב יותר מאחרים את הסביבה החדשה ואנחנו מצוידים בבוטים, זחלנים ובטכנולוגיה מבוססת Ai שעוזרת לנו לנתח, להצליב ולהסיק מסקנות מכל המידע שאנו כורים, אפילו ממש ברגעים אלו הזחלנים שלנו נמצאים במשימות איסוף מודיעין ומייצרים עבורכם עוד מגוון רחב של מאגרי מידע מלבד מאגרי המידע הממשלתיים שאותם יש גם למתחרנו. אנחנו מבטיחים לכם שהצוות המובחר שלנו ידאג תמיד להישאר עבורכם בחזית הסביבה העסקית.

בדוק חברה        דוגמאות לדוחות שלנו        צרו קשר לפרטים נוספיםשאלתם את עצמכם פעם מה באמת קורה בסביבה העסקית?

יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי לשרוד בסביבה העסקית בישראל, המאגרים שלנו מתעדכנים על בסיס יומי

6,942

פושטי רגל בחודש שעבר

1,781

חברות בפירוק בחודש שעבר

4,117

חשבונות מוגבלים בחודש שעבר

+ 8,000

תיקים בהוצל"פ בחודש שעברהשארו מעודכנים כל הזמן

אם יש לכם לקוחות או שותפים עסקיים קבועים, שירות זה מיועד עבורכם

שירות איתותים ודגלים אדומים


אל תרשו לעצמכם ליפול יחד עם לקוח שנפל... לאחר שהוצאתם דוח מידע ראשוני על לקוחות או שותפים עסקיים שלכם, שירות האיתותים והדגלים האדומים שלנו מיועד כדי לשמור עליכם מפני הסתבכויות שלהם בעתיד.

קיבעו בדיקה חוזרת לפי הצורך על לקוחות או שותפים עסקיים שאיתם אתם עושים עסקים בדרך קבע, בין אם בדיקה רבעונית ובין אם מעקב צמוד צמוד.

בכל שינוי של הנבדק תקבלו הודעה ותוכלו להיכנס לדוח ולבדוק את המצב החדש ולבצע הערכה מחודשת לגביו. בין אם מדובר בחדלות פירעון, בהליכי פירוק של החברה או פש"ר של הבעלים, בחשבונות שהוגבלו בבנקים או בהוצל"פ ובין אם מדובר במידע משפטי או מידע שהתפרסם בתקשורת - חשוב שתהיו מעודכנים!

בדוק חברה        צורו קשר לפרטים נוספים


אם ראיתי רחוק יותר מאחרים, זה מכיוון שעמדתי על כתפי ענקים

אייזק ניוטוןמודיעין עסקי

סוגי הדוחות על יחידים וחברות


דוח בדיקת רקע - זהו דוח שניתן להוציא על כל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי, מידע על נכסים, על משכונים, על משכנתאות, על אחזקות ובעלויות בחברות, על תפקידים, שלל מסקנות מעניינות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על אדם. ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח קרדיטצ'ק - זהו דוח שניתן להוציא על עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ועל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח מידע עסקי - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו של החברה.

דוח דיו-דילג'נס - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים והדירקטורים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי, מידע מרשתות חברתיות, מידע מאתרי דרושים, מידע על נכסים, מידע על משכונים ושעבודים, מידע על אחזקות ובעלויות נוספות בחברות, מידעים רלוונטיים נוספים, מסמכי החברה, מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על חברה ובעלי המניות בה. ללא ידיעת הנבדקים. חסרונות: הדוח עלול להתעכב עד מספר ימים, כתלות של השגת המידעים.

דוח נתוני אשראי - זהו דוח המופק ממידע שמתקבל מבנק ישראל לפי שם ות"ז/ח.פ. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים כולל מסגרת האשראי הקיימת, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל או פירוק חברה. יתרונות: תמונה הכוללת גם מסגרת אשראי וגם מציג את הבנק בו מתנהל חשבון. חסרונות: הנבדק צריך לאשר את הדוח ובמקרים מסוימים בהם אין צורך באישור (בקשת הלוואה) הנבדק יעודכן על כך. בנוסף הנבדק יכול לסרב מראש להעביר נתונים אלו.

דגלים אדומים - זהו שירות אשר עוקב אחרי שינויים בדוחות שהוזמנו, ומעדכן אתכם על כל שינוי או הרעה במצבו של הנבדק, בין אם מדובר בחברה ובין אם בעוסק או אדם. יתרונות: ניתן לבחור את רמת החשיבות של בדיקה חוזרת עד למצב של בדיקה יומית חוזרת, אין הגבלה למספר הנבדקים.

צורו קשר לפרטים נוספים     דוגמאות לדוחות שלנו

אל תהיה הראשון שעליו ינוסה החדש וגם לא האחרון שאת הישן ישליך לצד

אלכסנדר פופ