בוקריס משה - רומח שמעון , מדינת ישראל - משרד הפנים , נציבות כבאות והצלה , איגוד רשויות כיבוי והצלה, איו"ש ובקעת הירדן (נתבע פורמלי).

ניתן להפיק דוחות מלאים על הצדדים בתיק זה

מצאנו עבורכם דוחות זמינים על הצדדים בתיק זה. יתכן שתאלצו להזין נתונים נוספים כגון ת.ז
בוקריס משה
 
בוקריס משה - רומח שמעון , מדינת ישראל - משרד הפנים , נציבות כבאות והצלה , איגוד רשויות כיבוי והצלה, איו"ש ובקעת הירדן (נתבע פורמלי).
תיקים נוספים על בוקריס משה | תיקים נוספים על רומח שמעון | תיקים נוספים על מדינת ישראל - משרד הפנים | תיקים נוספים על נציבות כבאות והצלה | תיקים נוספים על איגוד רשויות כיבוי והצלה | תיקים נוספים על איו"ש ובקעת הירדן (נתבע פורמלי). |

142370
2454/05 עב     29/03/2006
עב 2454/05 בוקריס משה נ' רומח שמעון , מדינת ישראל - משרד הפנים , נציבות כבאות והצלה , איגוד רשויות כיבוי והצלה, איו"ש ובקעת הירדן (נתבע פורמלי).
1


בתי המשפט
בית הדין האזורי לעבודה בירושלים
עב 002454/05


בפני
:
כב' השופטת אורנית אגסי

תאריך:
29/03/2006בעניין:
בוקריס משהע"י ב"כ עו"ד
ננר יהושוע

תובע

נ ג ד


1 . רומח שמעון

2 . מדינת ישראל - משרד הפנים

3 . נציבות כבאות והצלה

4. איגוד רשויות כיבוי והצלה
, איו"ש ובקעת הירדן (נתבע פורמלי).ע"י ב"כ עו"ד
נתבעים 1-3 - דני ויטמן

נתבע 4 - גיורגי רפאל

נתבעים

החלטה
1. בפני
נו בקשת התובע להזמנת 17 עדים מטעמו. בבקשתו מפרט התובע את הנימוקים לבקשה וכן את תוכן עדותם של העדים.

2. הלכה הפסוקה היא כי בית הדין רשאי להגביל את מספר העדים אותם מבקש מי מהצדדים לזמן, אך ורק לעדים הנחוצים לשאלות שבמחלוקת ולאלו בלבד.

3. לאחר ששקלנו את נימוקי הבקשה של התובע וכן את תגובת הנתבעת לבקשה, מתיר בית הדין את עדותם של העדים לעדות קצרה כמתואר בבקשה, כפי שיפורט להלן:
א. א. בהעדר התנגדות של הנתבעת יוזמנו לעדות , מר בני ריקרדו, מר מתתיהו חותה, מר אסי לוי, מר שאול מזרחי, מר יוסי בן עזרא, מר יצחק בלוך, מר אמנון אמיר ומר יואב גדסי .
ב. ב. מר מומי לובינר – עדותו בעניין הנסיבות שבהן קיבל דרגות רשף משנה יחד עם התובע ויציאתו לקורס קצינים רלוונטית למחלוקות בין הצדדים.
ג. ג. מר חדשי שמואל – הנתבעת לא הודתה בעובדות הנוגעות לעד זה, בעניין הנסיבות שבהן הוענקו לו דרגות הקצונה ולפיכך בית הדין מתיר את זימונו.


4. בית הדין לא מתיר את עדותם של העדים, כפי שיפורט להלן:
א. א. מר משה אוחנה – עדותו של מר אוחנה, בעניין הפרוצדורה והתהליכים לקראת הקורסים בבית הספר לכבאות אינה רלוונטית שכן הוא משרת בתפקיד קצין הדרכה בשירותי כבאות תל אביב ולא בבית הספר הארצי לכבאות ולהצלה, בו מתקיים קורס הקצינים.
ב. ב. מר ינון יצחקי, מר אבנר מוצפי, מר מירון קביליו
הנתבעת בתגובתה לבקשה הודתה בעובדות, כפי שנטענו על ידי ב"כ התובע בתמצית העדות, ולפיכך אין מקום לזמנם לעדות.
לאחר שיתקבלו תצהירי הנתבעות, וככל שיסבור ב"כ התובע כי עדותם של העדים נחוצה להוכחת עובדות אחרות, ישקול בית הדין את הבקשה.
ג. ג. לפי בקשת התובע תוכן עדותם של מר דני ששון ומר מאיר הראל זהה. לאחר שבית הדין שקל את התנגדות הנתבעת לזימונם של עדים אלו, אנו מתירים את זימונו של מר הראל בלבד וזאת מטעמי הבטיחות המפורטים בתשובה היות והוא משמש מפקד על תחנה הסמוכה לבית הדין.

5. לעניין עדותו של מר רומח – לעת עתה בית הדין אינו מתיר הזמנתו מטעם התובע אולם, במידה והנתבעת תחליט שאין היא מתכוונת להעיד את מר רומח, יוזמן מר רומח ליתן עדות מטעם התובע.

ניתנה היום כ"ט באדר, תשס"ו (29 במרץ 2006) בהעדר הצדדים.
המזכירות תשלח החלטה זו בפקס לצדדים.

אורנית אגסי
, שופטת
002454/05עב 730 מיטל מלכה
עב בית דין אזורי לעבודה 2454/05 בוקריס משה נ' רומח שמעון , מדינת ישראל - משרד הפנים , נציבות כבאות והצלה , איגוד רשויות כיבוי והצלה, איו"ש ובקעת הירדן (נתבע פורמלי). (פורסם ב-ֽ 29/03/2006)

להסרת פסק דין זה לחץ כאן