בדיקת תיק הוצאה לפועלתוצאות הבדיקות יועברו אליכם ב-eMail


* שימו לב - עבור קבלת מידע עדכני על תיק חובה להזין מספר תיק הוצל"פ


מידע עדכני על תיק הוצאה לפועל
+ פתח פירוט
בדיקת מוגבלים ומשתמטים
+ פתח פירוט
מידע עדכני על תיק + בדיקת מוגבלים
+ פתח פירוט
חדש - דוח קרדיטצ'ק מלא הכולל איתור נכסים


שאלות ותשובות

 • על השירות


  שימו לב - ע"י שימוש בשירות זה אתם מייפים את כוחנו לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות בשמכם

  שירותי ההנגשה למשרדים ממשלתיים של חברתנו מאפשרת לכם להשאיר לנו את ההתעסקות הבירוקרטית. בין אם מדובר במילוי טפסים, בשליחת טפסים, בהגשת בקשות, בקראית והבנת הדקויות, בעבודה מול פקידי ממשל ובתהליכם נכונים, אנחנו כאן בשבילכם, להוריד מכם את ההתעסקות הטורדנית ולהשיב לעצמכם את השקט והזמן הפנוי.

 • תוך כמה זמן נשלח אלי הדוח ?  המידע הנשלח במייל מתבסס על מאגר המידע של הוצל"פ והוא ישלח עפ"י זמינות המידע ועד ל-24 שעות מרגע ההזמנה (יום עסקים). בד"כ אנו משתדלים לשלוח את המידע תוך מספר שעות אך אנו מתחייבים ל-24 שעות.

 • מה זה חייב מוגבל באמצעים ?  כאשר חייב אינו מסוגל לפרוע את חובותיו בתוך התקופות הקבועות בחוק, הוא יוכרז כחייב מוגבל באמצעים. הכרזה זו תוביל למגבלות שייקבעו על ידי רשם הוצל"פ, למשל - עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה בשימוש באשראי ובכרטיס אשראי, איסור על ייסוד חברה או מינוי של דירקטור ועוד.

  בפועל חייב שמוגבל באמצעים אינו יכול לפרוע את חובותיו שכן קיימים מגבלות על חשבונות ניהול הכספים שלו ויש לקחת זאת בחשבון.

 • מה זה חייב משתמט ?  חייבים משתמטים נמצאים במאגר מיוחד בהוצל"פ וכוללים חייבים אשר מתחמקים בדרכים שונות מתשלום החובות, ואשר חובותיהם במצטבר עולים על 10,000 ₪. הרשימה מתבססת על רשמי ההוצל"פ בכל הארץ ועל זוכים בתיקים אשר מדווחים על אי תשלום חובות של חייבים בתיקי הוצל"פ.

 • איזה מידע מתקבל על תיקים בהוצל"פ ?  קבלת מידע עדכני על תיקי הוצאה לפועל הינו תמציתי וכולל את בירור יתרת החוב בתיק, תוכן החלטות רשם והחלטות מיוחדות בתיק, למשל האם התיק נסגר, הועבר או עבר איחוד תיקים (לתיק שמתנהל בבתי המשפט)

  המידע המתקבל הינו אישי ואסור להעבירו. המידע הוא עבור חייבים בתיק ו/או זוכים בתיק ועבור מייצגים.

data check

Social: