אוי לא


בעמוד אליו הגעתם אין מידע 😱דאטהצ'ק
רוצים לאתר מידע על חברות ועוסקים במקום?

בדוק חברה        דוגמאות לדוחות שלנו        צרו קשר לפרטים נוספיםשאלתם את עצמכם פעם מה באמת קורה בסביבה העסקית?

יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי לשרוד בסביבה העסקית בישראל, המאגרים שלנו מתעדכנים על בסיס יומי

6,942

פושטי רגל בחודש שעבר

1,781

חברות בפירוק בחודש שעבר

4,117

חשבונות מוגבלים בחודש שעבר

+ 8,000

תיקים בהוצל"פ בחודש שעבר

הדוחות הנבחרים

* הזמנה אונליין ללא צורך במנוי     * ניתן להזמין באנונימיות     * הדוחות מעודכנים לרגע ההזמנה

הדוחות של חברתנו הם הדוחות המקיפים ביותר שניתן לקבל - בין אם אתם זקוקים לדוח מידע עסקי על תאגיד, דוח בדיקת רקע על אזרח, או דוח על נכס - כדאי שתתקדמו לדוחות המבוססים הן על כל מקורות המידע שקיימים והן על טכנולוגיה מבוססת AI שמאפשרת לנו לספק לכם את הדוחות עם הכי הרבה תובנות ומידעים.אם ראיתי רחוק יותר מאחרים, זה מכיוון שעמדתי על כתפי ענקים

אייזק ניוטוןמודיעין עסקי

סוגי הדוחות על יחידים וחברות


דוח בדיקת רקע - זהו דוח שניתן להוציא על כל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי, מידע על נכסים, על משכונים, על משכנתאות, על אחזקות ובעלויות בחברות, על תפקידים, שלל מסקנות מעניינות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על אדם. ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח קרדיטצ'ק - זהו דוח שניתן להוציא על עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ועל אדם תושב ישראל לפי שם ות"ז. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו.

דוח מידע עסקי - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: אינדיקציה מהירה, ללא ידיעתו ואישורו של הנבדק. חסרונות: לא קיים מידע על מסגרת אשראי דה-פקטו של החברה.

דוח דיו-דילג'נס - זהו דוח שניתן להוציא על חברות בע"מ ועל בעלי המניות והדירקטורים בהם לפי מספר ח.פ או שם החברה. נתוני הדוח כוללים מידע (הן על החברה והן על הבעלים והדירקטורים) על חשבונות מוגבלים בבנקים, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל, מידע על פירוק חברה, מידע על חדלות פירעון, מידע משפטי, מידע מרשתות חברתיות, מידע מאתרי דרושים, מידע על נכסים, מידע על משכונים ושעבודים, מידע על אחזקות ובעלויות נוספות בחברות, מידעים רלוונטיים נוספים, מסמכי החברה, מסקנות ומדד סיכון התקשרות. יתרונות: דוח מקיף הנותן תמונה כוללת על חברה ובעלי המניות בה. ללא ידיעת הנבדקים. חסרונות: הדוח עלול להתעכב עד מספר ימים, כתלות של השגת המידעים.

דוח נתוני אשראי - זהו דוח המופק ממידע שמתקבל מבנק ישראל לפי שם ות"ז/ח.פ. נתוני הדוח כוללים מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים כולל מסגרת האשראי הקיימת, על תיקים משמעותיים בהוצל"פ, מידע על פשיטת רגל או פירוק חברה. יתרונות: תמונה הכוללת גם מסגרת אשראי וגם מציג את הבנק בו מתנהל חשבון. חסרונות: הנבדק צריך לאשר את הדוח ובמקרים מסוימים בהם אין צורך באישור (בקשת הלוואה) הנבדק יעודכן על כך. בנוסף הנבדק יכול לסרב מראש להעביר נתונים אלו.

דגלים אדומים - זהו שירות אשר עוקב אחרי שינויים בדוחות שהוזמנו, ומעדכן אתכם על כל שינוי או הרעה במצבו של הנבדק, בין אם מדובר בחברה ובין אם בעוסק או אדם. יתרונות: ניתן לבחור את רמת החשיבות של בדיקה חוזרת עד למצב של בדיקה יומית חוזרת, אין הגבלה למספר הנבדקים.

צרו קשר     דוגמאות לדוחות שלנו