מידע עסקי על חברה

מחפשים מידע עסקי על חברה ?

הדוחות של DataCheck יאפשרו לכם לקבל מידע חובה
על העסק, בעלי המניות, השיעבודים, המצב הפיננסי ועוד:

 • פרטי בעלי המניות והדירקטורים
 • מידע על חשבונות מוגבלים בבנקים
 • מידע על תיקים בהוצאה לפועל
 • מידע על פירוק חברה \ פשיטת רגל
 • מידע על שעבודים ומשכונים של אדם
 • מידע רלוונטי גלוי
 • פרטים כלליים על החברה
 • מידע על שיעבודים ומישכונים של החברה
 • סיכון התקשרות
 • מידע משפטי
 • מידע על העסקה (שכיר\עצמאי)
 • ועוד..
* מחיר הכרות ללקוחות חדשים - החל מ-99 ₪ לדוח

לקוחות מספרים:

" בינואר 2014 החלטתי לרכוש מסעדת בוטיק קטנה ולהגשים חלום ישן שלי. חיפשתי במשך חודשיים ומצאתי מה שהיה נראה לי עסקה טובה. ממש ברגע האחרון החלטתי לרכוש ממכם דוח מידע עסקי על החברה ובעלי המניות שלה, ולהפתעתי גיליתי שהבעלים אולי נחמד אבל הוא פושט רגל, עם חשבון מוגבל בבנק וגיליון משפטי ארוך. הודות לשירות שלכם חסכתי לעצמי הרבה מאד כסף, כאבי ראש ולילות בלי שינה. תודה רבה לכם על השירות והמידע שמבחנתי הוא בגדר חובה מהיום. "             אלי ברון, הרצליה
מידע עסקי על חברה

הדוחות של :אם אתם מחפשים מידע עסקי על חברה, אל תשכחו להוציא את הדוח המתאים ביותר עבורכם

מידע נוסף על מידע עסקי על חברה

הסטטיסטיקה של עסקים בישראל

בישראל מוצעים מדי שנה מעל ל 25,000 עסקים למכירה הכוללים גם עסקים קטנים שאינם התאגדו כחברה (בד"כ מדובר בעוסק מורשה) וגם חברות בע"מ אשר התאגדו. הסטטיסטיקה היא בד"כ לא לטובת אלו המקימים עסק חדש: כ-90% מהעסקים החדשים יסגרו תוך שנה, וחלק גדול מהם ישאיר חובות לספקים ולבנקים. עסקים חדשים אשר מתחילים להיקלע לקשיים יפגשו במהלך הדרך ארגונים אשר ינסו לסייע להם כמו איגוד לשכת המסחר בישראל או מט"י (מרכז טיפוח יזמות) ומי שיצליח לשרוד את השנה הראשונה ישפר את הסיכוי שלו לשרוד את השנה השנייה, אבל רק ב-50%.

היצע העסקים למכירה נמצאים בתל אביב, ולאחר מכן ניתן למצוא עסקים למכירה בירושלים, עסקים למכירה בחיפה ובראשון לציון. בשאר הערים בארץ ההיצע והביקוש די דומים. עסקים לקניה ומכירה בחו"ל הם סיפור קצת יותר מורכב ובד"כ מטופל ע"י מתווכים ושאר עסקנים.

מדוע חשוב לבדוק עסק לפני קניה ?

ראשית, חשוב לבדוק קודם כל עם מי יש לכם עסק, האם באדם מן השורה שמוכר את העסק או החברה שלו מסיבותיו שלו, או אולי מדובר באדם שהסתבך בחובות או בתביעה משפטית ומנסה להיפטר מהעסק? ואולי בכלל מדובר בנוכל סדרתי שכל מטרתו זה להפיל ברשת אנשים תמימים שאינם אלא בובות משחק מבחינתו. שנית, כיוון שלא מדובר בהוצאה קטנה, וכדאי שתבינו גם שבד"כ שקונים עסק קונים גם התחייבויות, אז חשוב לבדוק שהחברה (במקרה של תאגיד) או העסק (עצמאי) במצב פיננסי תקין. קל לזהות נוכלים וקל לזהות אנשים שהסתבכו בקלות, אבל חשוב מאד לעשות את זה לפני שתחתמו על חוזה כלשהו או תעבירו כסף.

הדבר נכון כמובן לא רק כאשר מחפשים עסקים לרכישה, אלא גם עם מחפשים עסקים למסירה, נכנסים לשותפות בעסק קיים או משקיעים בחברה כלשהי.

מי מציע עסק למכירה ?

עסקים מוצעים למכירה מדי יום בגלל מגוון סיבות, בראש ובראשונה בגלל סיבה שלא תשמחו לשמוע, העסק מפסיד או במצב לא טוב, בעל העסק מנסה למזער נזקים ולקבל בחזרה לפחות את הסכום שהשקיע. הדבר נפוץ בעיקר בעסקים קטנים ומסעדות. מה שיכול להדליק לכם עוד נורית אזהרה היא כאשר העסק הוא למסירה וכל מה שבעל העסק דורש הוא סכום שהושקע או אמתלה אחרת - ראו הוזהרתם. אבל מלבד זאת, עסקים נמכרים גם כי אנשים רוצים להחליף עיסוק, לפרוש ולצאת לפנסיה, להשקיע בעסק אחר, לעזוב את הארץ, מסיבות אישיות כמו מחלה, גירושים ועוד.

היכן ניתן לפרסם עסקים למכירה?

עסקים למכירה כמו גם חיפוש שותפים לעסק, השקעה או חיפוש יזמים ניתן לפרסם במגוון לוחות באינטרנט ובעיתונות. להלן רשימה של מקומות בהם כדאי לפרסם את העסק.היכן ניתן לחפש עסקים לקניה ?

היכן שניתן לפרסם עסקים למכירה ניתן גם לחפש, כלומר בלוחות עסקים למכירה בכלל, ובפרט בלוח עסקים בקטגורית יד שנייה באתר Yad2, באתר Win Win, בלוח שותפים, באתר Bizmarket , בתאר Esektov ואצל מתווכים אשר מתעסקים בתיווך עסקי ומחזקים מאגר עסקים ונכסים מצד אחד, ומצד שני מאתרים עבור רוכשים פוטנציאלים עסקים המתאימים להם עפ"י גובה ההשקעה, תחום ההתעסקות והמורכבות בניהול העסק.

ליווי בתהליך קניית או השקעה בעסק

ליווי הוא דבר חשוב שכן יש להגן על הקונה או המשקיע. הדבר הראשון כמובן שאנו ממליצים לעשות הוא להוציא דוח מידע מתאים (במקרה של תאגיד דוח מידע עסקי ובמקרה של עסק דוח קרדיטצ'ק), במידה והעסק נראה כשר, מומלץ לפנות לעו"ד מטעמכם בלבד לניסוח החוזים ולרו"ח מטעמכם בלבד על מנת לבדוק את דוח רווח והפסד והמאזן של העסק.